• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac TENOR HILDING 90x200 nawierzchniowy – OUTLET

599,00 zł 419,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,30 zł

Materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Nawierzchniowy materac Tenor z kolekcji Hilding wyróżnia się wkładem z innowacyjnej pianki FloFom, wykazującej właściwości chłodzące. Doskonała przewiewność materiału przyczynia się do komfortowego i spokojnego snu każdej nocy. Dodatkowo, doskonale przewiewny materiał użyty do produkcji materaca sprzyja cyrkulacji powietrza, co reguluje temperaturę ciała i zapewnia spokojny i głęboki sen każdej nocy. To niezwykle istotne, szczególnie dla osób cierpiących na problemy z alergiami, ponieważ wysoki poziom higieny materaca Tenor eliminuje rozwój roztoczy i innych alergenów, zapewniając czyste i zdrowe środowisko do wypoczynku.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, bez uszkodzeń. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Materace 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING