• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

4 559,00 zł 2 735,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 963,35 zł

Piankowy materac Rumba z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Elips. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba to gwarancja komfortowego i wygodnego odpoczynku. Wkład materaca tworzą dwie pianki. Pianka Velvet Touch zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa, niezależnie od jego pozycji podczas snu. Materiał termoelastyczny Visco z kolei jest doskonałym uzupełnieniem pianki Velvet Touch. Pod wpływem temperatury ciała użytkownika dostosowuje się on do sylwetki, usprawniając krążenie krwi, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, co natomiast przekłada się na odprężający i regenerujący sen. Materac jest dostępny w pokrowcu Elips. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w temperaturze do 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, oryginalnie spakowany na płasko w oryginalnej folii. Widoczne rozdarcie w pokrowcu o wielkości 5x6 cm. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny