• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

4 119,00 zł 2 883,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 883,30 zł

Materac piankowy Rumba z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Elips. Materac w rozmiarze: 160x200.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba składa się z dwóch wysokiej jakości pianek, które gwarantują niezwykle komfortowy i wygodny sen. Bazę stanowi pianka Velvet Touch, stworzona przez inżynierów firmy Hilding. Jest to materiał wysokoelastyczny o podwyższonej sprężystości, co zapewnia odpowiednią twardość powierzchni. Specjalne nacięcia na piankowej powierzchni tworzą siedem stref o zróżnicowanej twardości, utrzymując ciało w prawidłowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Warstwę zewnętrzną stanowi termoelastyczny materiał reagujący na nacisk i temperaturę ciała, doskonale dopasowujący się do sylwetki użytkownika i zapewniający uczucie delikatnego otulenia podczas snu. Materac jest dodatkowo wyposażony w pokrowiec Elips, który można prać w temperaturze do 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny