• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 491,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 491,50 zł

Materac Puls z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm. 

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls marki Pan Materac gwarantuje niezwykle wygodny i komfortowy sen dzięki zastosowaniu kombinacji najwyższej jakości materiałów. Wkład materaca składa się z różnorodnych komponentów, takich jak sprężyny typu Multipocket, elastyczna pianka Flexifoam, sprężysta pianka wysokoelastyczna oraz pianka termoelastyczna Visco, które wspólnie zapewniają optymalne podparcie. Materac Puls został zaprojektowany tak, aby skutecznie stabilizować kręgosłup na całej jego długości, jednocześnie utrzymując higienę podczas snu. Dzięki zastosowanej konstrukcji materaca Puls, zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, co sprawia, że wnętrze materaca jest utrzymywane w czystości i świeżości, tworząc przyjemną przestrzeń do wypoczynku.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne liczne zabrudzenia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC