• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac JULIA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 655,00 zł 1 158,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 158,50 zł

Materac Julia Janpol w zdejmowanym pokrowcu Puroactive. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Julia marki Janpol składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej, która chrakteryzują się zwiększoną elastycznością i sprężystością. Warstwa pianki wysokoelastycznej tworzy powierzchnię o średniej twardości, co zapewnia stabilne podparcie dla ciała i utrzymanie kręgosłupa w odpowiednio anatomicznej pozycji przez całą noc. Dla osób, preferujących odczucie miękkości, producent zaleca korzystanie ze strony z pianką termoelastyczną, która doskonale dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała, gwarantując delikatne otulenie. Materac jest dodatkowo wyposażony w wysokiej jakości pokrowiec Puroactive.
UWAGA! Materac nowy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Julia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL