Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Terminy dostaw w okresie przedświątecznym

MOLLYFLEX

Zamówienia na materace w rozmiarach nietypowych złożone do dnia 26 listopada będą realizowane jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, natomiast zamówienie złożone po ww. dacie zrealizujemy w 3 i 4 tygodniu stycznia. Materace w rozmiarach 80,90,140,160,180x200 będą realizowane na bieżąco, także w okresie Bożonarodzeniowym.

NEW ELEGANCE

Ostatni dzień przyjmowania zamówień na meble tapicerowane z gwarantowanym terminem ich realizacji do Świąt Bożego Narodzenia to 16 listopad. Wszystkie zamówienia złożone po tym terminie, będą realizowane z terminem do 5.01.2019.

MATERASSO

Ostateczny termin przyjmowania zamówień na materace, z realizacją przed świętami, to 6 grudnia. Wszystkie zamówienia złożone po tym terminie, będą realizowane w drugiej połowie stycznia 2019.

SEMBELLA

Zamówienia złożone do 9.12 zostaną dostarczone jeszcze przed Świętami. Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane w styczniu 2019.

HEVEA

Zamówienia złożone po 14.12.2018 r. nie mają gwarancji dostawy do Wigilii tj. do 24.12.2018 r. Zamówienia złożone po tym terminie, będą realizowane w styczniu 2019.

'Przy każdym rozmiarze materaca widnieje informacja o jego dostępności. Materace dostępne "od ręki" zawsze wysyłamy w 24H.

KURIER GRATIS

Wszystkie zamówienia standardowe, niezależnie od wybranej formy płatności, na terenie całego kraju dostarczamy GRATIS za pośrednictwem firm kurierskich Rohlig Suus oraz transportem własnym. Kurierzy pracują zazwyczaj w godzinach od 8 do 16. W celu dostawy towaru w godzinach niestandardowych prosimy o kontakt ze sklepem – telefoniczny, mailowy lub poprzez czat. Transport nie obejmuje usługi wniesienia materaca - klient może dokupić usługę wniesienia towaru za próg mieszkania. Koszt ustalany jest indywidualnie. Informację o chęci wykupienia takiej usługi prosimy wpisać w pole "Informacje dodatkowe" podczas składania zamówienia. Niektóre zamówienia z firmy Hevea, wysyłane bezpośrednio od producenta, realizowane są za pośrednictwem firm GLS, DPD oraz Rohlig Suus.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Dostępnych jest 5 form płatności:
– przedpłata na konto
– przedpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem
– pobranie przy odbiorze
– szybkie płatności Transferuj.pl
– E-Raty Santander

 

TERMIN REALIZACJI

Termin realizacji zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub terminu produkcji u producenta i trwa przeważnie od 2 do 10 dni roboczych. W przypadku zamówień niestandardowych lub towarów mniej popularnych, termin ten nie powinien przekroczyć 20 dni roboczych. Każdorazowo, po złożeniu zamówienia, przesyłamy informację o przewidywanym terminie realizacji.

 

OPAKOWANIE, ODBIÓR I REKLAMACJE

Materace i stelaże wysyłane są jako przesyłki gabarytowe. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia takiej przesyłki do domu klienta. Zazwyczaj jednak można liczyć na taką pomoc, czego niestety z naszej strony nie możemy zagwarantować. Kurier zawsze jest poinformowany o konieczności wcześniejszego kontaktu telefonicznego z klientem.

 

Do pakowania przesyłek przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby uniknąć niepotrzebnych problemów. Materace i stelaże zawsze są zabezpieczone grubą warstwą folii stretch, tak aby nie zostały one uszkodzone w czasie transportu. Dodatkowo wszystkie wysyłane towary są ubezpieczone. Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej otrzymaniu. Jeżeli przesyłka budzi wątpliwości, najlepiej sprawdzić ją w obecności kuriera. Jeśli uszkodzenie zostanie odkryte już po jego odjeździe, prosimy o kontakt z naszym sklepem, aby umówić oględziny przesyłki przez kuriera. Wszelkie uszkodzenia powinny być naniesione na protokół szkody spisany w jego obecności, a  oryginał przesłany na adres sklepu.