Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Filtruj naszą ofertę (231 produkty)

Producent

Produkty

Rozmiar Rozmiar

Wysokość Wysokość

Cena Cena

30,00 zł - 6 255,00 zł

Gwarancja Gwarancja

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Poduszki podróżne

Poduszka TEMPUR KOŁNIERZ
491,00 zł
TEMPUR

Poduszka, która poprawia nasz komfort w czasie długich podróży.

Poduszka TEMPUR SAMOCHODOWA
424,00 zł
TEMPUR

Poduszka, która doskonale podpiera odcinek lędźwiowo-krzyżowy naszego kręgosłupa.

Poduszka TEMPUR PODRÓŻNA
424,00 zł
TEMPUR

Poduszka podróżna ze specjalną i praktyczną torbą ułatwiającą jej pakowanie.

Poduszka SUSHI STANDARD MAGNIFLEX
340,00 zł
MAGNIFLEX

Podróżna poduszka Sushi Standard w specjalnym opakowaniu ułatwiającym składanie i przenoszenie poduszki.

Poduszka podróżna – wygoda w czasie podróży!

W trakcie dłuższej podróży samochodem, autobusem lub samolotem, brak odpowiedniego poziomu komfortu negatywnie wpływa na wrażenia z samego wyjazdu. Bardzo często, może się okazać, że wybrany środek transportu nie należy niestety do najwygodniejszych. Z uwagi na to, komfortowa poduszka podróżna powinna stanowić niezbędny element każdej wyprawy. Doskonałym kompanem dłuższej podróży będzie dostępna w naszej ofercie, prostokątna poduszka pod głowę do samochodu, która dobrze sprawdzi się również między plecami a oparciem. Świetnym wyborem jest także często spotykana, komfortowa poduszka podróżna na szyję w formie kołnierza, zapewniająca optymalne podparcie odcinka szyjnego.

Poduszki podróżne – szeroka oferta produktowa!

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można solidnie wykonane i niezwykle komfortowe poduszki do podróży. Idealnie sprawdzą się one podczas wielogodzinnej jazdy zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Oferowane przez nas poduszki podróżne występują w różnych rozmiarach i kształtach. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać optymalne podparcie głowy i odcinka szyjnego. Pomagają one również utrzymać odpowiednie ułożenie naszego ciała podczas długotrwałego przebywania w jednej pozycji oraz znacznie redukują nacisk. Solidne wykonanie z najwyższej jakości weluru gwarantuje trwałość i odporność produktów na częste użytkowanie. Zapoznaj się z naszą ofertą poduszek podróżnych i zabierz jedną z nich ze sobą w następną wyprawę!