Filtruj ofertę (7 produkty)

Rodzaj

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

255,00 zł - 5 790,00 zł

Certyfikaty

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

CUREM

Materac .EXE CUREM piankowy
5 779,00 zł
CUREM

Zaawansowany technologicznie materac .EXE stworzony z połączenia trzech wysokiej jakości pianek – Serena, Visco i Fusion.

Materac .LOG CUREM piankowy
4 689,00 zł
CUREM

Komfortowy materac .Log Curem, który powstał na wskutek połączenia ze sobą trzech komfortowych pianek.

Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET
2 600,55 zł 5 779,00 zł
Wyprzedaż
CUREM
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2600.55 zł

Materac piankowy .REG z kolekcji Curem w pokrowcu Zeo Case. Materac w rozmiarze 80x200 cm.

Materac .REG CUREM piankowy
5 779,00 zł
CUREM

Materac .REG Curem powstał w wyniku połączenia trzech wysokiej jakości pianek.

Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
4 119,00 zł
CUREM

Komfortowy materac .Zip Curem w którym zastosowano połączenie pianek i sprężyn kieszeniowych.

Poduszka .RELAX CUREM
519,00 zł
CUREM

Poduszka z termoelastycznym wypełnieniem CureFeel w przyjemnym w dotyku pokrowcem Zeo Case.

Poduszka ERGO L CUREM
269,00 zł
CUREM

Profilowana poduszka z wypełnieniem CureFeel Memory Foam i miękkim pokrowcem.

Materace Curem – innowacyjne podejście do snu!

Materace Curem to innowacyjne podejście do snu. Produkty tworzone są w najnowocześniejszych laboratoriach przy wykorzystaniu wysokiej jakości, sprawdzonych komponentów. Materace Curem są flagową marką grupy Hilding. Inżynierowie materacy Curem stawiają na innowacje i technologiczne zaawansowanie procesu produkcji. W materacach Curem zastosowano najnowsze rozwiązania piankowe. Pianka Serene, Visco i Fusion połączone w jednym produkcie zapewniają niebywały komfort, relaks i odprężenie. Kolekcję materacy Curem tworzą cztery modele: .exe, .log, .reg oraz .zip. Wszystkie materace są odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Dopasowane są do potrzeb i indywidualnych preferencji użytkowników. W materacach Curem szczególną uwagę przykłada się do zapewniania jak najlepszej stabilności konstrukcji, odpowiedniej twardości powierzchni spania, elastyczności oraz higieny snu. Materace Curem cechują się doskonałą wentylacją oraz właściwościami termicznymi. W połączeniu z antybakteryjnym i wyposażonym w specjalny pas 3D pokrowcem tworzą niebywale komfortowe warunki podczas snu!

Curem – certyfikowane materace najwyższej jakości!

Osiągnięcie najwyższej jakości produktów Curem nie byłoby możliwe bez licznych testów. Wszystkie materace i poduszki Curem przechodzą rygorystyczne testy w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w Szwajcarii. Laboratorium Good Night’s SleepLab jest ośrodkiem badawczym, w którym każdy element materaca Curem poddany zostaje testom i badaniom. Produkty testowane są pod kątem ergonomii, higieny, właściwości termicznych oraz trwałości i wytrzymałości. Jedynie sprawdzone materace, które przeszły pozytywnie testy, mogą uzyskać certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Wybierając materac Curem mamy pewność, że produkt jest w pełni bezpieczny, a jego budowa i właściwości są najwyższej jakości!