Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Filtruj ofertę (7 produkty)
Aktywne filtry

Rodzaj

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

255,00 zł - 5 400,00 zł

Certyfikaty

Gwarancja Gwarancja

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Raty PayU - Sprawdź szczegóły!

CUREM

Materac .EXE CUREM piankowy
5 389,00 zł
CUREM

Zaawansowany technologicznie materac .EXE stworzony z połączenia trzech wysokiej jakości pianek – Serena, Visco i Fusion.

-40%
Materac .LOG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET
2 447,40 zł 4 079,00 zł
Wyprzedaż
CUREM

Innowacyjny materac .Log Curem w rozmiarze 80x200.

Materac .LOG CUREM piankowy
4 369,00 zł
CUREM

Komfortowy materac, który powstał na wskutek połączenia ze sobą trzech komfortowych pianek.

Materac .REG CUREM piankowy
5 389,00 zł
CUREM

Materac .REG powstał w wyniku połączenia trzech wysokiej jakości pianek.

Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
3 839,00 zł
CUREM

Komfortowy materac w którym zastosowano połączenie pianek i sprężyn kieszeniowych.

Poduszka .RELAX CUREM
509,00 zł
CUREM

Poduszka z termoelastycznym wypełnieniem CureFeel w przyjemnym w dotyku pokrowcem Zeo Case.

Poduszka ERGO L CUREM
259,00 zł
CUREM

Profilowana poduszka z wypełnieniem CureFeel Memory Foam i miękkim pokrowcem.

Materace Curem – innowacyjne podejście do snu!

Materace Curem to innowacyjne podejście do snu. Produkty tworzone są w najnowocześniejszych laboratoriach przy wykorzystaniu wysokiej jakości, sprawdzonych komponentów. Materace Curem są flagową marką grupy Hilding. Inżynierowie materacy Curem stawiają na innowacje i technologiczne zaawansowanie procesu produkcji. W materacach Curem zastosowano najnowsze rozwiązania piankowe. Pianka Serene, Visco i Fusion połączone w jednym produkcie zapewniają niebywały komfort, relaks i odprężenie. Kolekcję materacy Curem tworzą cztery modele: .exe, .log, .reg oraz .zip. Wszystkie materace są odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Dopasowane są do potrzeb i indywidualnych preferencji użytkowników. W materacach Curem szczególną uwagę przykłada się do zapewniania jak najlepszej stabilności konstrukcji, odpowiedniej twardości powierzchni spania, elastyczności oraz higieny snu. Materace Curem cechują się doskonałą wentylacją oraz właściwościami termicznymi. W połączeniu z antybakteryjnym i wyposażonym w specjalny pas 3D pokrowcem tworzą niebywale komfortowe warunki podczas snu!

Curem – certyfikowane materace najwyższej jakości!

Osiągnięcie najwyższej jakości produktów Curem nie byłoby możliwe bez licznych testów. Wszystkie materace i poduszki Curem przechodzą rygorystyczne testy w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w Szwajcarii. Laboratorium Good Night’s SleepLab jest ośrodkiem badawczym, w którym każdy element materaca Curem poddany zostaje testom i badaniom. Produkty testowane są pod kątem ergonomii, higieny, właściwości termicznych oraz trwałości i wytrzymałości. Jedynie sprawdzone materace, które przeszły pozytywnie testy, mogą uzyskać certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Wybierając materac Curem mamy pewność, że produkt jest w pełni bezpieczny, a jego budowa i właściwości są najwyższej jakości!