Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Pan Materac - Karta Dużej Rodziny


Z ogromna radością informujemy, iż marka Pan Materac dołączyła do programu Karty Dużej rodziny. Klienci, którzy posiadają aktualną Kartę Dużej Rodziny otrzymują 7% rabatu na wszystkie produkty nie objęte inną promocją lub do których dołączany jest gratis.


Czym jest Karta Dużej Rodziny?


Karta Dużej Rodziny może otrzymać każda rodzina 3+, rodziny zastępcze oraz rodzinne domy dziecka. Dzięki posiadaniu karty, rodzice oraz ich dzieci otrzymują szereg zniżek oraz mnóstwo innych dodatkowych uprawnień. Warto podkreślić, że rodzice z karty mogą korzystać dożywotnio, dzieci zaś do 18 roku życia lub ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymują kartę na okres, w którym ważne jest orzeczenie o niepełnosprawności.

Co trzeba zrobić aby uzyskać rabat?


Podczas składania zamówienia w koszyku, w polu „komentarz do zamówienia” należy wpisać 17-cyfrowy numer Karty Dużej Rodziny. Następnie numer zostanie poddany weryfikacji, jeśli przejdzie ją pozytywnie klient uzyska 7% rabatu, o czym zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie. W przypadku negatywnej weryfikacji osoba dokonująca zakupu również zostanie niezwłocznie o tym poinformowana. Weryfikacja odbywa się w dni robocze do 24h od złożenia zamówienia.

karta duzej rodziny