• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 100x200 piankowy – OUTLET

3 449,00 zł 2 414,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 414,30 zł

Piankowy materac Rumba z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Medicott Velur. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba został wykonany z dwóch wysokiej jakości pianek, tworzących niezwykle komfortową i wygodną powierzchnię do wypoczynku. Bazę stanowi pianka Velvet Touch, cechująca się wysoką sprężystością, a także zapewniająca odpowiednią twardość powierzchni. Specjalne nacięcia na piankowej powierzchni formują siedem stref o zróżnicowanej twardości, dbając o utrzymanie ciała w stabilnej pozycji przez całą noc. Na wierzchu znajduje się warstwa termoelastycznego materiału, który reaguje na nacisk i temperaturę ciała. Dzięki temu materac idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając uczucie delikatnego otulenia podczas snu. Dodatkowo materac Rumba jest wyposażony w pokrowiec Medicott Velur, który można prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, co ułatwia pielęgnację i utrzymanie higieny.
UWAGA! Materac nowy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny