Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Filtruj naszą ofertę (219 produkty)

Producent

Rodzaj materaca

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Rozmiar Rozmiar

Wysokość

Cena Cena

255,00 zł - 10 515,00 zł

Status medyczny Status medyczny

Certyfikaty

Gwarancja Gwarancja

Wkład

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Materace naturalne

Materac ASPRE HILDING piankowy
3 309,00 zł
HILDING

Materac Aspre Hilding z wyjątkowej kolekcji materacy z naturalnych i w pełni ekologicznych materiałów. Materac w pokrowcu Linen.

Materac BORA HILDING piankowy
3 099,00 zł
HILDING

Innowacyjny materac Bora z kolekcji naturalnych materacy marki Hilding. Materac w zdejmowanym pokrowcu Linen z dodatkim lnu i bawełny organicznej.

Materac BREVA HILDING kieszeniowy
2 989,00 zł
HILDING

Wysokiej jakości materac Breva z kolekcji naturalnych materacy marki Hilding. Materac w naturalnym pokrowcu Linen.

Materac FEN HILDING nawierzchniowy
999,00 zł
HILDING

Naturalny materac nawierzchniowy Fen Hilding z wkładem lateksowym. Materac dostępny w pokrowcu z lnu i bawełny organicznej.

Materac MISTRAL HILDING kieszeniowy
2 759,00 zł
HILDING

Wysokiej jakości materac naturalny Mistral Hilding z najnowszej kolekcji. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Linen.

Materac NEVADA HILDING kieszeniowy
3 629,00 zł
HILDING

Wysokiej jakości materace Nevada Hilding z kolekcji naturalnych materacy. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Linen.

Materac FJORD HILDING piankowy
1 679,00 zł
HILDING

Ekologiczny materac Fjord Hilding z wkładem z naturalnych i ekologicznych materiałów. Materac dostępny w pokrowcu EcoGreen przeznaczonym w 100% do recyklingu.

Materac GEJZER HILDING kieszeniowy
1 599,00 zł
HILDING

Materac Gejzer z ekologicznej kolekcji producenta Hilding. Materac w zdejmowanym pokrowcu EcoGreen w 100% przeznaczonym do recyklingu.

Materac ROSALIA JANPOL piankowy
2 423,00 zł
JANPOL
Produkt ECO

Materac Rosalia należy do grupy materacy Eco. Do jego produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne składniki.

Materac LOTIS JANPOL piankowy
2 500,00 zł
JANPOL
Produkt ECO

Innowacyjny materac Lotis z wkładem piankowym o niesymetrycznym ułożeniu zapewnia komfortowy i odprężający sen.

Materac ROMA JANPOL lateksowy
3 691,00 zł
JANPOL
Produkt ECO

Materac Roma to model wykonany z ekologicznych materiałów przy wykorzystaniu bezpiecznego dla środowiska procesu produkcji.

Materace naturalne – ekologiczne rozwiązanie w sypialni!

Materace naturalne to nowość zyskująca coraz większe grono zwolenników wśród użytkowników. Naturalne materace do spania tworzone są z myślą o naturalnym środowisku oraz osobach ceniących ekologiczne rozwiązania w codziennym życiu. W produkcji materacy naturalnych wykorzystane zostały w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz naturalnych ekosystemów materiały. W materacach naturalnych wszelkie chemiczne komponenty zostały zastąpione naturalnymi zamiennikami.

Naturalne materace z ekologicznymi materiałami!

Zastosowanie takich materiałów jak len, bawełna organiczna czy olej rycynowy są zarówno ekologiczne, jak i mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka – wyróżniają się właściwościami o charakterze antybakteryjnym, antyalergicznym oraz przeciwbólowym. Materace naturalne to doskonały wybór dla osób dbających o środowisko oraz szukających wygody i komfortu podczas codziennego odpoczynku!

Materace ekologiczne – produkty nadające się do recyklingu!

Ekologiczne materace produkowane są z surowców nadających się w 100% do recyklingu, dzięki czemu mogą zostać ponownie przetworzone i wykorzystane. Zmniejszenie produkcji odpadów jest niezwykle istotne w kontekście dbania o ekologię. Wybierając jeden z ekologicznych materacy, przyczyniasz się do dbania o nasze naturalne środowisko. Eco materace to nie tylko zmniejszenie produkcji odpadów – materace ekologiczne to również wygoda i odpowiednie podparcie ciała podczas snu. Sprawdź ofertę materacy naturalnych i wybierz dla siebie ekologiczne i zdrowe rozwiązanie do sypialni!