• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac PALMA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 189,00 zł 594,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 594,50 zł

Materac piankowy Palma Janpol w zdejmowanym pokrowcu Spin. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Palma Janpol to piankowa propozycja materaca o dwóch stronach ze zróżnicowanymi poziomami twardości. Wkład materaca tworzą dwie pianki: hybrydowa i wysokoelastyczna. Pierwsza z nich wyróżnia się poprzecznym profilowaniem, dzięki czemu podczas snu ciało użytkownika zostaje poddawane delikatnemu masażowi. Druga z pianek charakteryzuje się dużą sprężystością, dlatego idealnie dopasowuje się do krzywizn kręgosłupa, zapewniając stabilne podparcie przez całą noc. Materac Palma Janpol dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Spin.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Widoczne zabrudzenia na pokrowcu, może wymagać odświeżenia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50% Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Palma Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL