Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Pan Materac - historia


Historia naszej marki Pan Materac to zarazem historia niemal jak z bajki, opowieść o pucybucie, który ma aspiracje na milionera, a na pewno ma wysokie aspiracje na sukces, ten wielki i ten malutki, którego potwierdzeniem są opinie wciąż przybywających zadowolonych i wyspanych klientów.


Przebyliśmy długą drogę, którą można by wyraziście zamknąć w klamrach od magazynu w garażu do jednego z liderów sprzedaży internetowej. Pozwólmy mówić datom, które wskażą naszą drogę.


21 grudnia 2009 roku rozpoczęliśmy działalność, jednak, ciekawostka, w branży fotograficznej. Właściciel marki, Patryk, pierwszą pracę podjął …w salonie materacy, drugą …w salonie z meblami. Cały czas był wśród klientów, słuchał ich pytań i rad, oceniał branżę i wpadł na pomysł prowadzenia własnej działalności gospodarczej w formie, którą wymuszała sama rzeczywistość. Brak było kapitału na sklep stacjonarny, ten wymarzony. Brak samochodu dostawczego, by dostarczać materace klientom. Jednego, czego nie brakowało, to marzeń, wizji i …odwagi.

01

Brak samochodu dostawczego wymuszał na nas odważne i niestandardowe decyzje

 

01
Kto zgadnie, ile materacy maksymalnie zmieści się na fiacie seicento?


Salon stacjonarny musiał poczekać, a pomysł wykrystalizował się na sklep internetowy – klinikasnu.pl.


6 września 2011 roku jest dla nas dniem szczególnym - wtedy otrzymaliśmy nasze pierwsze zamówienie, które pokazało nam, że podążamy w dobrym kierunku.


Oczywiście, nie było lekko. Nikt nie chciał z nami podpisać umowy na transport, bo posiadaliśmy za małe obroty. Radziliśmy sobie, jak mogliśmy. Działaliśmy na miarę naszych możliwości, choć nasza wyobraźnia zawsze sięgała o kilka kroków dalej. Z samochodu osobowego uczyniliśmy samochód dostawczy, a materace dowoziliśmy na dachu - nawet w okolice Warszawy i Lublina.

 

01
Interes się rozwijał, na dachu naszego środka transportu przybywało materacy

01
Nasz pierwszy magazyn znajdował się we wspomnianym garażu

Teraz z uśmiechem wspominam, jak posiadając pracę jako sprzedawcaprowadziłem raczkującą firmę. Pakowanie materacy w garażu po nocach, także w zimie w 20 st. mrozie - to była tamta rzeczywistość – tak wspominał początki działalności Patryk Ustrzycki, właściciel marek klinikasnu.pl i panmaterac.pl

 

01
Nasza wyobraźnia często przekraczała rzeczywiste bariery, przełamywała je i otwierała drogę na nowe


Ta jednak nas nie zrażała. Wymyśliliśmy eksperta od materowacości, Pana Materaca, który jest uosobieniem fachowej wiedzy i rzetelnego doradztwa w branży sypialnianej. Powstał sklep internetowy panmaterac.pl. Internet otworzył nam drzwi do nieograniczonych miejscem możliwości działania.

 

01
Widocznym potwierdzeniem naszego rozwoju była szeroko zakrojona kampania reklamowa, której elementem były reklamy na autobusach miejskiej komunikacji w Rzeszowie


Wiedzieliśmy jednak, że potrzebujemy naszej bazy dowodzenia, namacalnej, dostępnej dla klientów realnie, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu.

 

01
Celebracja nowo otwartego salonu Pan Materac


Dynamiczny rozwój i rosnąca baza klientów sklepów internetowych pozwoliły nam na otwarcie salonu Pan Materac w Rzeszowie dnia 29 września 2012 roku.

 

01
Tak wygląda nasze centrum dowodzenia

01
Pan Materac to synonim fachowej wiedzy o materacach

01

Wyrazisty logotyp, który jest syntezą osobowości eksperta i człowieka z dobrym humorem

01
Pan Materac po spokojnie przespanej nocy jest w wyśmienitym humorze i sypie dowcipami jak z pokrowca


Niecałe dwa lata później, 24 maja 2014 roku, otworzyliśmy nasz drugi salon w stolicy Podkarpacia.

01

Uroczyste otwarcie drugiego salonu Pan Materac w Rzeszowie, w galerii Nova

Osiągnąwszy status lidera sprzedaży materacy w Rzeszowie nie osiedliśmy na laurach. Pan Materac rozpoczął swoją przygodę w województwie lubelskim. We wrześniu 2016 roku został otwarty salon w Galerii Diamentowej w Lublinie, a w lutym 2017 roku również w Galerii Gala.

01

Salon Pan Materac w galerii Gala

01

Salon Pan Materac przy ulicy Diamentowej

Dobre przyjęcie marki w południowym rejonie Polski zachęciło nas do zawitania w stolicy kraju. Od września 2017 mieszkańcy Warszawy mogą testować nasz asortyment w salonie mieszczącym się w Galerii Jupiter na ulicy Towarowa 22.

01

Salon Pan Materac przy ulicy Towarowej 22 w Warszawie

Obecnie posiadamy 13 salonów stacjonarnych i jesteśmy jednym z liderów sprzedaży internetowej w Polsce. Zapytacie: - skąd taki sukces? Odpowiadamy. Sukces rodzi się w nas, w naszej załodze, a jego dopełnieniem jesteście Wy - nasi klienci. Inwestujemy w rozwój i dobre relacje z klientami. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom, służyć fachową poradą w doborze produktów i ułatwiać proces zakupowy poprzez oferowanie darmowej dostawy. Wiemy o materacach sporo i chętnie dzielimy się tą wiedzą z wami.

Zapraszamy wszystkich do naszych salonów w:

* Rzeszowie - przy al. Wyzwolenia 2 i al. Rejtana 67 (galeria Nova);

* Lublinie – przy ul. Diamentowej 2 (galeria Mega Meble) i ul. Fabrycznej 2 (galeria Gala);

* Warszawie – przy ul. Towarowej 22 (galeria Towarowa),

* Wrocławiu - przy al. Brücknera 32-34 (galeria Giant Meble) i Czekoladowej 20 (galeria Aleja Bielany),

* Katowicach - przy al. Roździeńskiego 97 (galeria Rawa Homepark),

* Krakowie - przy ul. Jasnogórskiej 4,

* Krośnie - przy ul. Pużaka 35,

* Poznaniu - przy ul. Maltańskiej 1 (galeria MALTA) i ul. Szwedzkiej 10A, lok. 5b (galeria Hompark Franowo),

* Mielcu - przy ul. Przemysłowej 2 (C.H. UNIMET PLAZA).

Osoby z pozostałych rejonów Polski zachęcamy do zakupów w naszych sklepach online - klinikasnu.pl i panmaterac.pl, gdzie wciąż tworzy się nasza historia, której celem jest wasza satysfakcja.

No cóż, czasami zdarza nam się nie wyspać po to, byście Wy byli dobrze wyspani. Wierzymy, że robimy coś ważnego, że oferując produkty najwyższej jakości stajemy się godni zaufania i polecenia.

Odwiedźcie nas i wznieście się z nami na wyższy poziom materacowości!

FIRMA Wizjo Sp. z o.o., PATRYK USTRZYCKI, WŁAŚCICIEL MARKI PAN MATERAC I KLINIKASNU.PL