Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

BED DESIGN

Łóżko ALBINO BED DESIGN tapicerowane
1 863,00 zł

Klasyczne łóżko tapicerowane Albino Bed Design z możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko ALESSIO BED DESIGN kontynentalne
3 194,00 zł

Przestronne łóżko kontynentalne Alessio Bed Design w wielu wersjach kolorystycznych z wygodnym zagłówkiem. Mebel występuje w dwóch wariantach – z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko ALESSIO BED DESIGN tapicerowane
2 244,00 zł

Eleganckie łóżko tapicerowane Alessio Bed Design ze stylowym zagłówkiem oraz możliwością wyboru pomiędzy wersją z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko BIAGGIO BED DESIGN kontynentalne
3 337,00 zł

Solidne łóżko kontynentalne Biaggio Bed Design z wygodnym zagłówkiem, występujące w wielu wersjach kolorystycznych. Połączenie nowoczesnego designu z trwałością na lata.

Łóżko CARLO BED DESIGN tapicerowane
2 040,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Carlo Bed Design z eleganckim zagłówkiem oraz solidnymi nóżkami z możliwością wyboru tkaniny, a także obecności pojemnika na pościel.

Łóżko ENZO BED DESIGN tapicerowane
2 447,00 zł

Gustowne łóżko tapicerowane Enzo Bed Design z modnym zagłówkiem i kolorami tkanin do wyboru. Występuje w wielu rozmiarach oraz z opcją wyboru obecności pojemnika na pościel.

Łóżko FLAVIO BED DESIGN tapicerowane
2 244,00 zł

Tapicerowane łóżko Flavio Bed Design z praktycznym zagłówkiem w wielu wersjach kolorystycznych oraz z możliwością wyboru spośród kilku wymiarów.

Łóżko GIORGIO BED DESIGN tapicerowane
2 447,00 zł

Łóżko tapicerowane Giorgio Bed Design z możliwością wyboru koloru spośród wielu tkanin. Model dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżko IVO BED DESIGN kontynentalne
3 337,00 zł

Przestronne kontynentalne łóżko Ivo Bed Design z solidnym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru tkaniny. Klasyczny design w połączeniu z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Łóżko LORENZO BED DESIGN tapicerowane
2 040,00 zł

Gustowne łóżko do sypialni Lorenzo Bed Design z wygodnym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko OLIVIERO BED DESIGN kontynentalne
3 337,00 zł

Funkcjonalne łóżko kontynentalne Oliviero Bed Design z możliwością wyboru koloru, materiału nóżek oraz obecności pojemnika na pościel. Solidne wykonane w połączeniu z eleganckim wyglądem.

Łóżko ROCCO BED DESIGN kontynentalne
3 421,00 zł

Nowoczesne łóżko kontynentalne Rocco Bed Design z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Model występuje w opcji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżko SISTO BED DESIGN kontynentalne
3 390,00 zł

Klasyczne łóżko kontynentalne Sisto Bed Design w wielu wariantach kolorystycznych. Mebel jest dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżko VALENTINO BED DESIGN kontynentalne
3 337,00 zł

Gustowne łóżko kontynentalne Valentino Bed Design z solidnym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru tkaniny. Łóżko jest dostępne z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko VALERIO BED DESIGN kontynentalne
3 426,00 zł

Kontynentalne łóżko Valerio Bed Design z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel dostępny z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżka Bed Design – solidne wykonanie!

Wysokiej jakości łóżka Bed Design dostępne w ofercie Pan Materac! Bed Design to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, która przez lata zdobyła uznanie wśród wielu klientów. Kolekcja łóżek Bed Design to meble, które tworzone są z pasją przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Szeroka oferta produktowa pozwala wybierać spośród dużej ilości łóżek tapicerowanych i kontynentalnych w wielu rodzajach i wersjach kolorystycznych tkanin. Firma Bed Design stawia na najwyższe standardy wykonania mebli. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i komponentów łóżka Bed Design cechują się solidnością oraz wieloletnią trwałością. Łóżka Bed Design dostosowane są do aktualnych potrzeb klientów! Sprawdź ofertę i wybierz stylowe łóżko marki Bed Design do swojej sypialni!

Bed Design – oferta łóżek tapicerowanych i kontynentalnych!

W naszej ofercie posiadamy łóżka Bed Design tapicerowane oraz kontynentalne. Oba rodzaje łóżek dostępne są zarówno w wersji bez pojemnika, jak i z pojemnikiem na pościel. Stylowy Design łóżek Bed Design pozwala dopasować mebel do każdego stylu sypialni, zarówno klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego. Dzięki możliwości wyboru łóżka z pojemnikiem zyskujemy dodatkową przestrzeń w sypialni na przechowywania rzeczy – pościeli dla gości, zimowych ubrań czy nieużywanych zabawek. Łóżka Bed Design wyróżniają się stylowym zagłówkiem, które w każdym modelu prezentuje się inaczej. Dodatkowo bogata paleta tkanin obiciowych pozwala na stworzenie mebla idealnie pasującego do każdego wnętrza! Sprawdź ofertę Bed Design!