Filtruj ofertę (29 produkty)

Rodzaj

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

1 905,00 zł - 3 585,00 zł

Dostępne od ręki

BED DESIGN

Łóżko ALBINO BED DESIGN kontynentalne
2 869,00 zł

Łóżko Albino Bed Design kontynentalne zaprojektowane zgodnie z trendem modernistycznym z możliwością wyboru tkaniny obiciowej i opcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Łóżko ALBINO BED DESIGN tapicerowane
1 919,00 zł

Klasyczne łóżko tapicerowane Albino Bed Design z możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko ALESSIO BED DESIGN kontynentalne
3 261,00 zł

Przestronne łóżko kontynentalne Alessio Bed Design w wielu wersjach kolorystycznych z wygodnym zagłówkiem. Mebel występuje w dwóch wariantach – z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko ALESSIO BED DESIGN tapicerowane
2 311,00 zł

Eleganckie łóżko tapicerowane Alessio Bed Design ze stylowym zagłówkiem oraz możliwością wyboru pomiędzy wersją z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko BIAGGIO BED DESIGN kontynentalne
3 409,00 zł

Solidne łóżko kontynentalne Biaggio Bed Design z wygodnym zagłówkiem, występujące w wielu wersjach kolorystycznych. Połączenie nowoczesnego designu z trwałością na lata.

Łóżko BIAGGIO BED DESIGN tapicerowane
2 459,00 zł

Tapicerowane łóżko Biaggio z nowoczesnej kolekcji Bed Design. Model dostępny z pojemnikiem lub bez oraz możliwością wyboru wersji kolorystyczne tapicerki łóżka.

Łóżko CARLO BED DESIGN tapicerowane
2 101,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Carlo Bed Design z eleganckim zagłówkiem oraz solidnymi nóżkami z możliwością wyboru tkaniny, a także obecności pojemnika na pościel.

Łóżko CRISTIANO BED DESIGN kontynentalne
3 581,00 zł

Łóżko Cristiano typu kontynentalnego marki Bed Design cechujące się minimalistycznym wzornictwem i maksymalizmem w zakresie funkcjonalności.

Łóżko CRISTIANO BED DESIGN tapicerowane
2 631,00 zł

Nowoczesne łóżko tapicerowane Cristiano Bed Design wyposażone w stylowy zagłówek oraz solidne nóżki. Łóżko z możliwością wyboru tkaniny tapicerki, a także pojemnika na pościel.

Łóżko ENZO BED DESIGN kontynentalne
3 495,00 zł

Nowoczesne łóżko kontynentalne Enzo z kolekcji Bed Design z możliwością wyposażenia w pojemnik na pościel. Ciekawe wzornictwo oraz solidność zastosowanych materiałów sprawiają, że model posłuży przez lata.

Łóżko ENZO BED DESIGN tapicerowane
2 545,00 zł

Gustowne łóżko tapicerowane Enzo Bed Design z modnym zagłówkiem i kolorami tkanin do wyboru. Występuje w wielu rozmiarach oraz z opcją wyboru obecności pojemnika na pościel.

Łóżko FLAVIO BED DESIGN kontynentalne
3 261,00 zł

Gustowne łóżko kontynentalne Flavio Bed Design z praktycznym, komfortowym zagłówkiem w kilku wariantach kolorystycznych. Istnieje możliwość wyboru tkaniny tapicerki oraz pojemnika na pościel.

Łóżko FLAVIO BED DESIGN tapicerowane
2 311,00 zł

Tapicerowane łóżko Flavio Bed Design z praktycznym zagłówkiem w wielu wersjach kolorystycznych oraz z możliwością wyboru spośród kilku wymiarów.

Łóżko GIORGIO BED DESIGN kontynentalne
3 495,00 zł

Eleganckie, a zarazem funkcjonalne łóżko Giorgio typu kontynentalnego z możliwością wyboru tapicerki i pojemnika na pościel.

Łóżko GIORGIO BED DESIGN tapicerowane
2 545,00 zł

Łóżko tapicerowane Giorgio Bed Design z możliwością wyboru koloru spośród wielu tkanin. Model dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżko IVO BED DESIGN kontynentalne
3 409,00 zł

Przestronne kontynentalne łóżko Ivo Bed Design z solidnym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru tkaniny. Klasyczny design w połączeniu z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Łóżko IVO BED DESIGN tapicerowane
2 459,00 zł

Wygodne łóżko Ivo Bed Design, wykonane w minimalistycznym stylu, to świetna propozycja do każdego rodzaju sypialni. Łóżko Ivo jest dostępne w opcji z pojemnikiem lub bez.

Łóżko LORENZO BED DESIGN kontynentalne
3 051,00 zł

Eleganckie łóżko kontynentalne Lorenzo Bed Design wyposażone w komfortowy zagłówek w kilku wariantach kolorystycznych. Produkt z możliwością wyboru tkaniny tapicerki, a także pojemnika na pościel.

Łóżko LORENZO BED DESIGN tapicerowane
2 101,00 zł

Gustowne łóżko do sypialni Lorenzo Bed Design z wygodnym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Łóżko OLIVIERO BED DESIGN kontynentalne
3 409,00 zł

Funkcjonalne łóżko kontynentalne Oliviero Bed Design z możliwością wyboru koloru, materiału nóżek oraz obecności pojemnika na pościel. Solidne wykonane w połączeniu z eleganckim wyglądem.

Łóżko OLIVIERO BED DESIGN tapicerowane
2 459,00 zł

Łóżko Oliviero Bed Design tapicerowane z wygodnym wezgłowiem ozdobionym pionowymi przeszyciami oraz z opcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Łóżko ROCCO BED DESIGN kontynentalne
3 495,00 zł

Nowoczesne łóżko kontynentalne Rocco Bed Design z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Model występuje w opcji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżko ROCCO BED DESIGN tapicerowane
2 545,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Rocco z kolekcji Bed Design, wyposażone w wygodny zagłówek. Model jest dostępny w wersji z pojemnikiem lub bez.

Łóżko SISTO BED DESIGN kontynentalne
3 463,00 zł

Klasyczne łóżko kontynentalne Sisto Bed Design w wielu wariantach kolorystycznych. Mebel jest dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Łóżka Bed Design – solidne wykonanie!

Wysokiej jakości łóżka Bed Design dostępne w ofercie Pan Materac! Bed Design to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, która przez lata zdobyła uznanie wśród wielu klientów. Kolekcja łóżek Bed Design to meble, które tworzone są z pasją przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Szeroka oferta produktowa pozwala wybierać spośród dużej ilości łóżek tapicerowanych i kontynentalnych w wielu rodzajach i wersjach kolorystycznych tkanin. Firma Bed Design stawia na najwyższe standardy wykonania mebli. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i komponentów łóżka Bed Design cechują się solidnością oraz wieloletnią trwałością. Łóżka Bed Design dostosowane są do aktualnych potrzeb klientów! Sprawdź ofertę i wybierz stylowe łóżko marki Bed Design do swojej sypialni!

Bed Design – oferta łóżek tapicerowanych i kontynentalnych!

W naszej ofercie posiadamy łóżka Bed Design tapicerowane oraz kontynentalne. Oba rodzaje łóżek dostępne są zarówno w wersji bez pojemnika, jak i z pojemnikiem na pościel. Stylowy Design łóżek Bed Design pozwala dopasować mebel do każdego stylu sypialni, zarówno klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego. Dzięki możliwości wyboru łóżka z pojemnikiem zyskujemy dodatkową przestrzeń w sypialni na przechowywania rzeczy – pościeli dla gości, zimowych ubrań czy nieużywanych zabawek. Łóżka Bed Design wyróżniają się stylowym zagłówkiem, które w każdym modelu prezentuje się inaczej. Dodatkowo bogata paleta tkanin obiciowych pozwala na stworzenie mebla idealnie pasującego do każdego wnętrza! Sprawdź ofertę Bed Design!