• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy – OUTLET

2 642,00 zł 1 796,56 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 796,56 zł

Materac Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco to wysokiej jakości produkt, którego wkład opiera się na siedmiostrefowych sprężynach kieszeniowych, zapewniających punktowe podparcie każdej części ciała. Jest to materac o dwóch stronach użytkowych, o odmiennych stopniach twardości. Twardszą stronę stanowi pianka Eliocell, która charakteryzuje się również właściwościami pozwalającymi na zachowanie odpowiedniej higieniczności podczas snu. Dla osób preferujących bardziej miękką powierzchnię zaleca się stosowanie strony obłożonej pianką termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko. Delikatnie widoczne dwa przebarwienia na pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 32%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC