Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, otwartej, uczciwej na stanowisko SPRZEDAWCY w sklepach w Warszawie i Wrocławiu.

Wymagania:
- komunikatywność oraz łatwność w nawiązywaniu kontaktów;
- predyspozycje sprzedażowe- samodzielność oraz zaangażowanie;
- inicjatywa;
- wysoka kultura osobista;
- gotowość do pracy w weekendy;
- umiejętność pracy w zespole;
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- przyjazne środowisko pracy;
- organizujemy szkolenia produktowe i handlowe, dające możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:
- aktywne wsparcie oraz obsługa Klienta;
- dbanie o zachowanie wysokich standardów obsługi;
- budowanie wizerunku salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@panmaterac.pl z dopiskiem "Rekrutacja Warszawa" lub "Rekrutacja Wrocław".