Filtruj naszą ofertę (2 produkty)

Rodzaj łóżka Rodzaj łóżka

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

1 695,00 zł - 2 805,00 zł

Gwarancja Gwarancja

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Dostępne od ręki

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Łóżka piętrowe

Łóżko piętrowe DENIS TARTAK MEBLE drewniane
1 699,00 zł

Oryginalne łóżko piętrowe Denis Tartak Meble wykonane z drewna sosnowego. Łóżko dostępne w wersji z szufladami oraz bez szuflad.

Łóżko piętrowe ELEN TARTAK MEBLE drewniane
2 799,00 zł

Oryginalne i praktyczne łóżko Elen Tartak meble wykonane z drewna sosnowego.

Łóżka piętrowe są przez dzieci postrzegane jako dużo bardziej atrakcyjne niż zwykłe łóżka. Naszym pociechom wielką radość sprawia wspinanie się po drabince i możliwość spania na górze. Jeśli chcesz, aby aranżacja pokoju sprawiła dziecku radość, łóżko piętrowe będzie bardzo trafionym pomysłem! Oczywiście nie jest to jego jedyna zaleta!

Łóżka piętrowe – maksymalne wykorzystanie przestrzeni!

Łóżko piętrowe to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy dysponujemy ograniczonym metrażem pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w przypadku sypialni rodzeństwa, pozwalając na dużą oszczędność przestrzeni w pokoju dzielonym przez dwójkę dzieci, tym bardziej że pokoje dziecięce, czy młodzieżowe to z reguły niezbyt duże wnętrza. Koncepcja na urządzenie sypialni z łóżkiem piętrowym sprawia, że zostaje więcej miejsca na inne elementy wyposażenia lub do zabawy.

Łóżka piętrowe dla dzieci – funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecka

Piętrowe łóżka posiadają z reguły bardzo przemyślaną konstrukcję. Zaprojektowane są tak, aby zaspokoić różnorodne potrzeby użytkowników. To nie tylko prosta dwupoziomowa rama pod materace, ale też często w podstawowym albo opcjonalnym wyposażeniu znajduje się praktyczna szuflada do przechowywania pościeli albo np. funkcja składania dolnego łóżka, aby ten poziom wykorzystać w ciągu dnia jako miejsce nauki lub zabawy. Producenci zawsze mają na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego w dziecięcych łóżkach piętrowych górna część jest obudowana, aby zapobiec spadnięciu. Nie zapominają przy tym o wygodzie, projektując ergonomiczne drabinki, które pozwalają dzieciom z łatwością dostać się na górę. Nie bez znaczenia pozostaje też wytrzymałość mebla, stąd zazwyczaj łóżka piętrowe dla dzieci czy młodzieży są wytwarzane z drewna, które jest materiałem bardzo trwałym. Łóżko piętrowe drewniane posłuży wiele lat mimo intensywnej eksploatacji.

Łóżka piętrowe – niebanalne wzornictwo

Oprócz wszystkich zalet funkcjonalnych ważne są również atuty wizualne, jakie posiadają łóżka piętrowe dla dzieci. Dzięki kreatywności projektantów powstają nieszablonowe modele, które nie tylko pozwalają ciekawie zaaranżować sypialnię, ale też cieszą małych użytkowników i rozwijają ich wyobraźnię. Przykładem mogą być choćby łóżka piętrowe w formie domków, które są odpowiedzią na dziecięce marzenia o własnym domku do zabawy.

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz model łóżka piętrowego, który najlepiej wpisze się w styl pokoju dziecka lub nastolatka!