Filtruj naszą ofertę (27 produkty)

Rodzaj łóżka Rodzaj łóżka

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

255,00 zł - 2 805,00 zł

Certyfikaty

Gwarancja Gwarancja

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Łóżka dla dzieci

Łóżko piętrowe DENIS TARTAK MEBLE drewniane
1 699,00 zł

Oryginalne łóżko piętrowe Denis Tartak Meble wykonane z drewna sosnowego. Łóżko dostępne w wersji z szufladami oraz bez szuflad.

Łóżko piętrowe ELEN TARTAK MEBLE drewniane
2 799,00 zł

Oryginalne i praktyczne łóżko Elen Tartak meble wykonane z drewna sosnowego.

Łóżka dziecięce – wygoda i bezpieczeństwo

Zmiana specjalnego łóżeczka na pierwsze prawdziwe, samodzielne łóżko dziecięce jest znaczącym momentem i ważnym etapem w życiu najmłodszych. Z tego powodu, w momencie aranżowania wnętrza, warto poświęcić więcej uwagi temu istotnemu meblowi. Pokój dziecięcy to miejsce, w którym pociecha spędza zazwyczaj dużo czasu podczas nauki, zabawy i oczywiście podczas regeneracyjnego wypoczynku po ciężkim dniu. Dobrze dobrane łóżko dla dziecka powinno więc być komfortowym, bezpiecznym i przyjemnym wizualnie elementem wyposażenia. Ważne, aby produkt cechował się ciekawym designem i kolorystyką, bo poza funkcją praktyczną, dobrze dobrany mebel, ma również potencjał rozwijać gust i inspirować młodego użytkownika podczas kreatywnej zabawy.

Łóżka dla dzieci – zdrowy i spokojny sen!

Odpowiednie łóżko dziecięce musi być przede wszystkim produktem zaprojektowanym z myślą o specyficznych potrzebach i wymaganiach najmłodszych. Zdrowy i spokojny dziecka jest w końcu kwestią kluczową, gwarantującą prawidłowy rozwój pociechy. Przed dokonaniem zakupu warto się upewnić, że łóżko dla dziecka zostało wykonane z atestowanych pod względem jakości i w pełni bezpiecznych dla młodego użytkownika materiałów. Dobrze, aby łóżko dziecięce było wyposażone w specjalną barierkę z możliwością demontażu, która zabezpieczy dziecko przed upadkiem w trakcie snu. Kolejnym istotnym dodatkiem w łóżku dla dziecka może być praktyczna szuflada, która zapewni trochę dodatkowego miejsca i ułatwi utrzymanie porządku w pomieszczaniu. Pod uwagę należy wziąć również rozmiar samego łóżka dziecięcego, gdyż niestandardowe wymiary mogą stanowić problem w momencie dobierania materaca i innych akcesoriów.

Solidnie wykonane łóżka dziecięce w naszej ofercie!

W bogatym asortymencie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór nowoczesnych łóżek dla dzieci oraz łóżek młodzieżowych. Zapewniamy estetyczne łóżka dziecięce o różnym rozmiarze, w różnych wariantach kolorystycznych oraz wykonane z różnorodnych materiałów. Oferowane produkty wyróżniają się atrakcyjnym dla najmłodszych wzornictwem i wysoką funkcjonalnością. Dostępność modeli o uniwersalnej kolorystyce pozwala bez problemu dopasować łóżko dziecięce zarówno do aranżacji wnętrza, jak i wzrostu oraz preferencji młodego użytkownika. W ofercie znajdują się również praktyczne łóżka dla dzieci z zabezpieczeniem, o wyjątkowo przemyślanej konstrukcji. Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa pociechy podczas codziennego wypoczynku, warto zdecydować się właśnie na łóżko dziecięce z barierką. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealne łóżko dziecięce dla swojej pociechy!