• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 465,00 zł 2 679,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 679,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Puls z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls to efekt połączenia wysokiej jakości sprężyn Multipocket z pianką HR i Visco. Sprężyny Multipocket są umieszczone na warstwie pianki poliuretanowej PU o grubości 2 cm. Dzięki zastosowaniu technologii Multipocket każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce, co pozwala na indywidualną reakcję na nacisk w różnych miejscach ciała. Wyścielającą warstwę sprężyn stanowi trwała i sprężysta pianka HR, która oddziela bazę Multipocket od warstwy wierzchniej. Pianka Visco, będąca komponentem materaca Puls, dostarcza dodatkowego komfortu. Jest to materiał termoelastyczny, który reaguje na zmiany temperatury i nacisku, dostosowując się do kształtu ciała, zapewniając stabilne wsparcie na całej powierzchni, niezależnie od przyjmowanej pozycji podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Na materac nałożono rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 14. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC