• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac JULIA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 695,00 zł 847,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 932,25 zł

Materac piankowy Julia z kolekcji Janpol w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Julia składa się z dwóch pianek: wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Dzięki nim materac jest odpowiednio sprężysty oraz elastyczny. Pianki tworzą powierzchnię o średniej i miękkiej twardości, dzięki którym ciało użytkownika pozostaje stabilnie podparte, a kręgosłup utrzymany w anatomicznej pozycji przez całą noc. Dla osób preferujących miękką powierzchnię spania producent zaleca korzystanie ze strony z pianką termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała, zapewniając efekt delikatnego otulenia. Materac dostępny w pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Julia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL