• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac PREMIER BIOSPRING MATERASSO 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

1 665,00 zł 999,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,00 zł

Materac Premier Biospring z kolekcji Materasso w rozmiarze: 80x200 cm. Materac w pokrowcu Silver Protect.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Premier Biospring to zrównoważone połączenie dwóch materiałów wysokiej jakości oraz naturalnych składników. Warstwa nośna wykonana jest z pianki wysokoelastycznej, uformowanej w specjalny sposób, dzięki czemu materac utrzymuje poprawne ułożenie ciała przez całą noc. Po obu stronach materaca umieszczono włókno Seacell, które nadaje konstrukcji wytrzymałości i sztywności, a przy tym doskonale przepuszcza powietrze. Zewnętrzne powłoki są z kolei wykonane ze sprężystego lateksu. W jego powierzchni wykonano liczne otwory, które ułatwiają swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz konstrukcji. Pianka lateksowa posiada również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Materac znajduje się w pokrowcu Silver Protect, który z łatwością można zdjąć i uprać w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Pokrowiec w dobrym stanie. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Premier Biospring Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO