• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac NIOBE JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 199,00 zł 899,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899,25 zł

Materac kieszeniowy Niobe z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel, w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Niobe charakteryzuje się nowoczesnym wkładem opartym na sprężynach Multipocket, umieszczonych w osobnych kieszeniach, co pozwala im działać niezależnie, dopasowując się do każdego punktu nacisku ciała. Ten model wyrażniają także dwie strony o różnych stopniach twardości. Strona twardsza posiada wytrzymałą piankę wysokoelastyczną, wzmocnioną specjalną wkładką filcową, natomiast strona miękka zawiera piankę termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła i nacisku. Całość jest zamknięta w miękkim i higienicznym pokrowcu Tencel, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Niobe Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL