Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Filtruj naszą ofertę (135 produkty)

Producent

Produkty

Rozmiar Rozmiar

Wysokość Wysokość

Cena Cena

30,00 zł - 5 505,00 zł

Gwarancja Gwarancja

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Raty PayU - Sprawdź szczegóły!

Ochraniacze na materac

Nakładka HIGIENICZNA (WODOODPORNA) JANPOL
90,00 zł
JANPOL
Bestseller

Nakładka chroniąca materac przed zniszczeniem. Wykonana z tkaniny frotte.

Ochraniacz pod materac JANPOL
73,00 zł
JANPOL

Ochraniacz zabezpieczający materac przed zniszczeniem. Wykonany z filcu igłowanego.

Ochraniacz wodoodporny na materac MOLLYFLEX
219,00 zł
MOLLYFLEX

Wodoodporny ochraniacz wykonany z oddychającej tkaniny bawełnianej.

Nakładka MOLTONOWA JANPOL
119,00 zł
JANPOL

Wodoodporna nakładka zabezpieczająca materac przed zabrudzeniami.

Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny PAN MATERAC
180,00 zł
PAN MATERAC

Wodoodporny ochraniacz na materac marki Pan Materac, zapewniający ochronę przed zabrudzeniami. Ochraniacz wykonany z tkaniny Tencel.

Ochraniacz na materac – skuteczna osłona przed zabrudzeniami

Ochraniacz na materac powinien stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia łóżka. Specjalne nakładki na materac pozwalają zachować dłuższą świeżość i czystość w obrębie materaca. Ochraniacze na materac doskonale zabezpieczają przed przedostawaniem się zanieczyszczeń i zabrudzeń do wnętrza. Ochronne maty na materac wykonane są z materiałów doskonale przepuszczających powietrze, jak również absorbujących wilgoć i ciecze, dzięki czemu skutecznie chronią przed przemoknięciem materaca, zachowując przy tym odpowiedni poziom wentylacji wkładu materaca. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości ochraniacze na materac o potwierdzonych właściwościach antyalergicznych i bakteriobójczych. Nakładki dostępne są w wielu standardowych rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem ochraniacza do posiadanego materaca.

Ochronne nakładki i maty na materac

Doskonale sprawdzą się w sypialniach dziecięcych, jak i osób stale leżących. Zaletą ochraniaczy na materac jest możliwość łatwego zdjęcia i wyprania w warunkach domowych. Przy wyborze odpowiedniego ochraniacza na materac należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany, nieprzemakalność oraz sposób, w jaki można go odświeżać i czyścić. Głównym zadaniem ochraniacza na materac jest zapewnienie odpowiedniej osłony i ochrony przed zabrudzeniami i wilgocią. Odpowiednio dobrany ochraniacz wpłynie na dłuższą żywotność materaca. Ochraniacze w naszej ofercie w żaden sposób nie wpływają na obniżenie komfortu snu, służą jedynie jako zabezpieczenie materaca przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.