• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 074,00 zł 2 537,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 537,00 zł

Materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel marki Pan Materac to produkt, który zapewnia optymalne wsparcie ciała podczas snu. Jego podstawą są sprężyny kieszeniowe, dbające o odpowiednią wentylację oraz elastyczność. Wierzchnią warstwę materaca stanowi lateks, który jest materiałem sprężystym, a dodatkowo zapobiega namnażaniu się roztoczy, bakterii oraz grzybów. Pianka Eliocell posiada otwartokomórkową strukturę gwarantującą stały przepływ powietrza wewnątrz materaca. Model jest dwustronny, dlatego użytkownik z łatwością dopasuje jego twardość do indywidualnych preferencji.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie dobrym. Po jednej ze stron matereca widoczna żółta plama. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Łodzi, przy ul. Piłsudskiego 153. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrig Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC