• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac EREBU JANPOL 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 499,00 zł 1 874,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 874,25 zł

Materac kieszeniowy Erebu Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Rdzeniem modelu Erebu są sprężyny kieszeniowe, umieszczone indywidualnie w materiałowych kieszeniach. Zostały one podzielone na siedem stref o zróżnicowanym stopniu twardości. Taki wkład gwarantuje stabilne podparcie dla ciała, utrzymując jednocześnie prawidłową pozycję kręgosłupa. Dodatkowo w materacu zastosowano warstwę wykonaną z włókna kokosowego, doskonale absorbującego wilgoć oraz redukującego ryzyko wystąpienia skupisk kurzu i pleśni. Całość otoczona jest miękkim pokrowcem Smart, który można łatwo prać w temperaturze do 60 st. C, zapewniając tym samym utrzymanie higienicznych warunków użytkowania produktu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Erebu Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL