Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Poduszka TEMPUR TRADITIONAL EASYCLEAN

Nowy produkt

TEMPUR

Poduszka o tradycyjnym kształcie z bawełnianym pokrowcem.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 6 dni roboczych

Tempur

582,00 zł

Więcej informacji

Model Tempur Traditional EasyClean to innowacyjna poduszka wykonana z materiału TEMPUR Washable™. Nie posiada specjalnych profilowań, dzięki czemu można ją dowolnie układać do swoich upodobań. Wypełnienie dopasowuje się do kształtów więc głowa i kręgi szyjne są poprawnie podparte zarówno gdy śpimy na plecach, jak i brzuchu czy boku. Jeszcze lepsze dopasowanie do upodobań osiągnąć można poprzez wybór odpowiadającej nam twardości. Produkt cechuje się maksymalną higienicznością, ponieważ w całości nadaje się do prania i suszenia w pralce mechanicznej. Zalecana temp. prania wynosi 60 st.C., a czas suszenia – 2 godziny. Poduszka posiada pokrowiec, który można czyścić indywidualnie. Wykonano go z wysokiej jakości bawełny. Materiał jest przyjemny w dotyku i odprowadza sprawnie pot z powierzchni. Poduszka jest wytrzymała i posiada trzyletnią gwarancję producenta. Wymiary: 70x50cm.

podkreślnik
Pokrowce do prania
Do prania
Poduszkę można w całości wyprać i wysuszyć w pralce mechanicznej. Bawełniany pokrowiec należy często czyścić w temp. 60 st.C.

Dwustronna
Dwustronna
Powinno się naprzemiennie korzystać z obu stron poduszki.

podkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.