Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka .RELAX CUREM
  • Poduszka .RELAX CUREM
CUREM

Poduszka .RELAX CUREM

519,00 zł
Nowy produkt

Poduszka z termoelastycznym wypełnieniem CureFeel w przyjemnym w dotyku pokrowcem Zeo Case.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka .RELAX CUREM Rozmiar: 55x40 6 519,00

Poduszka .Relax jest idealnym wyborem dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej termoelastycznej pianki CureFeel Memory Foam poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy zapewniając doskonałe podparcie kręgów szyjnych. Przekłada się to na komfortowy i zdrowy sen. Materiał ten charakteryzuje się również świetną przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu we wnętrzu poduszki zachowana zostaje świeżość i czystość. Poduszka dostępna jest w delikatnym i przyjemnym w dotyku pokrowcu Zeo Case o właściwościach termoregulacyjnych. Wkład poduszki należy prać w temperaturze nie wyższej niż 40 st.C, natomiast pokrowiec w temperaturze do 60 st.C. Dodatkowo produkt objęty został gwarancją od producenta na okres 2 lat.

WYMIARY: 55x40 CM
Twardość - miękki
Poduszka Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
CUREM