Poduszka VISCO GREEN
  • Poduszka VISCO GREEN
  • Poduszka VISCO GREEN
HILDING

Poduszka VISCO GREEN HILDING

269,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Visco Green Hilding z naturalnym materiałem z ekstraktów oleju roślinnego.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

W poduszce Visco Green od producenta Hilding wykorzystano nowoczesną piankę termoelastyczną, która nasączona została ekstraktem z oleju roślinnego. Zaletą tego materiału jest jego naturalność oraz właściwości antyalergiczne. Dodatkowo pod wpływem temperatury ciała pianka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając prawidłowe podparcie. Poduszka Hilding Visco Green dostępna jest w antyalergicznym pokrowcu Bamboo, który skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem bakterii i grzybów. Poduszka Visco Green to gwarancja zdrowego i wygodnego snu. Na produkt obowiązuje 2-letnia gwarancja.

Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelatyczna: materiał reagujący na temperaturę i nacisk wywierany przez użytkownika. Idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając stabilne podparcie przez całą noc, niezależnie od pozycji. Jest to wysoce higieniczna pianka, które swoje właściwości zawdzięcza ekstraktom z oleju roślinnego.
WYMIARY: 60x40x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Green - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Super poduszka

Swietna poduszka. Pozwala wypocząć podczas snu.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
HILDING