Poduszka TEMPUR Symphony
  • Poduszka TEMPUR Symphony
  • Poduszka SYMPHONY TEMPUR
  • Poduszka SYMPHONY TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR SYMPHONY

635,00 zł
Nowy produkt

Dwustronna poduszka Tempur Symphony ergonomiczna o średnim poziomie twardości.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszki profilowane występują najczęściej w wersji jednostronnej. Firma Tempur do swojej kolekcji dodała jednak również dwustronny model Tempur Symphony. Różne ukształtowania powierzchni sprawiają, że jedna strona jest odpowiednia dla osób śpiących na plecach, a druga dla tych, którzy preferują wypoczynek na boku. Tę funkcjonalność docenią szczególnie osoby, które co pewien czas zmieniają pozycję w której śpią. Poduszka jest wykonana z materiału tempur o miękkiej formule. Dzięki niemu Tempur Symphony jeszcze łatwiej odwzorowuje kształt głowy i karku. Model występuje w trzech rozmiarach: S (63x43x11); M (63x43x12.5); L (63x43x14). Do każdego z nich dopasowany jest odpowiedni pokrowiec Double Jersey Premium. Można go bez problemu zdjąć i wyprać w 60 st.C. Poduszka kształtem przypomina modele tradycyjne więc nie trzeba się do niej bardzo długo przyzwyczajać. Gwarancja: 3 lata.

WYMIARY: S (63x43x11 CM); M (63x43x12.5 CM); L (63x43x14 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Symphony - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
TEMPUR