Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TEMPUR Symphony
  • Poduszka TEMPUR Symphony
  • Poduszka SYMPHONY TEMPUR
  • Poduszka SYMPHONY TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR SYMPHONY

635,00 zł
Nowy produkt

Dwustronna poduszka Tempur Symphony ergonomiczna o średnim poziomie twardości.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka TEMPUR SYMPHONY Rozmiar: S 1 635,00
Poduszka TEMPUR SYMPHONY Rozmiar: M 11 700,00
Poduszka TEMPUR SYMPHONY Rozmiar: L 6 762,00

Poduszki profilowane występują najczęściej w wersji jednostronnej. Firma Tempur do swojej kolekcji dodała jednak również dwustronny model Tempur Symphony. Różne ukształtowania powierzchni sprawiają, że jedna strona jest odpowiednia dla osób śpiących na plecach, a druga dla tych, którzy preferują wypoczynek na boku. Tę funkcjonalność docenią szczególnie osoby, które co pewien czas zmieniają pozycję w której śpią. Poduszka jest wykonana z materiału tempur o miękkiej formule. Dzięki niemu Tempur Symphony jeszcze łatwiej odwzorowuje kształt głowy i karku. Model występuje w trzech rozmiarach: S (63x43x11); M (63x43x12.5); L (63x43x14). Do każdego z nich dopasowany jest odpowiedni pokrowiec Double Jersey Premium. Można go bez problemu zdjąć i wyprać w 60 st.C. Poduszka kształtem przypomina modele tradycyjne więc nie trzeba się do niej bardzo długo przyzwyczajać. Gwarancja: 3 lata.

WYMIARY: S (63x43x11 CM); M (63x43x12.5 CM); L (63x43x14 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Symphony - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR