Poduszka Hilding Visco Prime
  • Poduszka Hilding Visco Prime
  • Poduszka Hilding Visco Prime
HILDING

Poduszka VISCO PRIME HILDING

219,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka Hilding Visco Prime z pianki termoelastycznej o ergonomicznym kształcie i w świetnej jakości pokrowcu do prania.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Visco Prime Hilding to produkt zapewniający odpowiednie podparcie głowy i ramion podczas snu. Wkład poduszki Hilding Visco Prime został utworzony z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do naturalnych kształtów głowy, tworząc warunki sprzyjające odprężeniu. Poduszka występuje w pokrowcu Medicott Velur, który wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi. Visco Prime to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego, który sprawdzi się przy wspomaganiu profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego i dolegliwości bólowych występujących w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelatyczna: jest to materiał, który zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury. Na początku był stosowany przez NASA przy startach promów kosmicznych. Konsumenci zostali pozytywnie zaskoczeni, że materac, czy poduszka dopasowują się do indywidualnych kształtów. Obecnie na rynku materaców i poduszek można zaobserwować prawdziwy rozkwit w segmencie pianek termoelastycznych i dalszy rozwój ich właściwości.
WYMIARY: 70x39x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Prime - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
70x39x12 cm
Rodzaj:
piankowy
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Hilding
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Poduszka Visco Prime

Poduszka jest w miarę miękka, ma takie wgłębienie z wypustkami poniżej poziomu, może trzeba się przyzwyczaić troszkę do spania na niej , ale warto, spełnia moje oczekiwania. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Super

Miesiąc temu kupiłam ją mężowi i w końcu jest zadowolony. Ja kupiłam sobie teraz taką samą. Nareszcie nie boli mnie głowa po śnie. Kręgi szyjne też odpoczywają. Do tej pory spaliśmy na poduszce profilowanej z biedronki, mega duża różnica. Koleżanka poleciła mi tą poduszkę, też nie czuje już bólu głowy. Zdecydowanie polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo wygodna

Poduszka jest super mąż jest bardzo zadowolony

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
70x39x12 cm
Rodzaj:
piankowy
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Hilding
HILDING