Poduszka TEMPUR Original
  • Poduszka TEMPUR Original
  • Poduszka ORIGINAL TEMPUR
  • Poduszka ORIGINAL TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR ORIGINAL

508,00 zł
Nowy produkt

Ergonomiczna poduszka Tempur Original w trzech rozmiarach do wyboru.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Modele profilowane polecane są przez fizjoterapeutów szczególnie osobom mającym problemy z bólami kręgosłupa. W takich przypadkach wyjątkowo uwagę należy zwrócić na to, czy kręgi podczas wypoczynku są ułożone w odpowiedni, fizjologiczny sposób. Utrzymanie ich we właściwej płaszczyźnie ułatwi model Tempur Original. Poduszka o specjalnie zaprojektowanym kształcie jest odpowiednio twarda i sprawdza się idealnie w przypadku spania na boku lub plecach. Jej linia dostosowana jest do krzywizn głowy, ramion i kręgów szyjnych. Mięśnie w trakcie snu nie są uciskane, dzięki czemu krążenie krwi poprawia się. Model możemy idealnie dopasować do swoich potrzeb, ponieważ występuje aż w trzech rozmiarach: S (50x31x8/5); M (50x31x10/7); L (50x31x11.5/8.5). Do każdego z nich dołączany jest jeden pokrowiec do wyboru: Double Jersey Premium lub Cooltouch. Tkanina jest delikatna i można ją czyścić w temp. 40 st.C. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją.

WYMIARY: S (50x31x8/5 CM); M (50x31x10/7 CM); L (50x31x11.5/8.5 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Original - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
TEMPUR