Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING

Poduszka VISCO BALANCE HILDING

149,00 zł

Wygodna profilowana poduszka Visco Balance Hilding z wkładem z pianki termoelastycznej oraz wysoce higienicznym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka VISCO BALANCE HILDING Rozmiar: 60x33x9/11 11 149,00

Poduszka Visco Balance Hilding została stworzona z myślą szczególnie o osobach śpiących na boku oraz na plecach. Jej ergonomiczny kształt, a także wykonanie z termoelastycznej pianki Visco zapewniają użytkownikowi najwyższy poziom komfortu podczas odpoczynku. Materiał Visco perfekcyjnie reaguje na temperaturę ciała, świetnie podpierając i tym samym rozluźniając mięśnie karku śpiącego przez całą noc. Poduszkę umieszczono w pokrowcu wykonanym z miękkiej dzianiny, wzbogaconej o taśmę 3D, wszytą po bokach, w celu wzmocnienia trwałości. Materiał jest przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.

Pianka Visco
Pianka Visco: materiał o dużej wrażliwości na temperaturę ciała użytkownika. Pianka perfekcyjnie odwzorowuje kształty, tym samym świetnie podpierając głowę i kark śpiącego podczas odpoczynku. Pianka termoelastyczna Visco zapewnia relaksujący sen przez całą noc.
WYMIARY: 60x33x9/11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Balance - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
9/11 cm
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka Visco
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
HILDING