HILDING

Poduszka VISCO BALANCE HILDING

149,00 zł

Wygodna profilowana poduszka Visco Balance Hilding z wkładem z pianki termoelastycznej oraz wysoce higienicznym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Visco Balance Hilding została stworzona z myślą szczególnie o osobach śpiących na boku oraz na plecach. Jej ergonomiczny kształt, a także wykonanie z termoelastycznej pianki Visco zapewniają użytkownikowi najwyższy poziom komfortu podczas odpoczynku. Materiał Visco perfekcyjnie reaguje na temperaturę ciała, świetnie podpierając i tym samym rozluźniając mięśnie karku śpiącego przez całą noc. Poduszkę umieszczono w pokrowcu wykonanym z miękkiej dzianiny, wzbogaconej o taśmę 3D, wszytą po bokach, w celu wzmocnienia trwałości. Materiał jest przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.

Pianka Visco
Pianka Visco: materiał o dużej wrażliwości na temperaturę ciała użytkownika. Pianka perfekcyjnie odwzorowuje kształty, tym samym świetnie podpierając głowę i kark śpiącego podczas odpoczynku. Pianka termoelastyczna Visco zapewnia relaksujący sen przez całą noc.
WYMIARY: 60x33x9/11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Balance - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
9/11 cm
Rozmiar:
60x33x9/11 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka Visco
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
9/11 cm
Rozmiar:
60x33x9/11 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka Visco
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
HILDING