Poduszka TEMPUR Sonata
  • Poduszka TEMPUR Sonata
  • Poduszka SONATA TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR SONATA

793,00 zł
Nowy produkt

Ergonomiczna poduszka Tempur Sonata dla osób zmieniających często pozycję ciała w trakcie snu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Model Tempur Sonata to elegancka poduszka o ciekawym kształcie zaprojektowanym w odpowiedzi na potrzeby osób zmieniających często ułożenie ciała w trakcie snu. Niezależnie od tego jak wypoczywamy, nasza głowa i kręgi szyjne wraz z mięśniami zawsze są stabilnie podparte. Poduszka Tempur Sonata ułatwia utrzymanie kręgosłupa w anatomicznej pozycji i odciąża mięśnie szyjne. Materiał, z którego została wykonana, dopasowuje się do kształtów i nie powoduje zbędnego ucisku. Poduszka Tempur Sonata jest odporna na zniekształcenia i ławo wraca do swojej wyjściowej formy. To najlepszy wybór dla osób preferujących sen w pozycji bocznej. Model występuje w następujących rozmiarach: S (61x40x9.5); M (61x40x11); L (61x40x12.5). Należy do kategorii średnio twardych. Do poduszki Tempur Sonata dołączony jest pokrowiec zewnętrzny nadający się do prania. Jego materiał jest przyjemny w dotyku i nie naciąga się podczas czyszczenia w temp. 60 st.C. Gwarancja: 3 lata.

WYMIARY: S (61x40x9,5 CM); M (61x40x11 CM); L (61x40x12,5 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Sonata - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
TEMPUR