Poduszka PARIS VISCOGREEN MATERASSO
  • Poduszka PARIS VISCOGREEN MATERASSO
MATERASSO

Poduszka PARIS VISCOGREEN MATERASSO

327,00 zł
Nowy produkt

Poduszka anatomiczna z pianki Viscogreen o średniej twardości.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Źle dobrana poduszka, podobnie jak nieodpowiedni materac, może przyczyniać się do pogłębiania wad postawy i porannych bóli mięśni. Głównym zadaniem poduszki jest utrzymanie kręgów szyjnych we właściwym położeniu oraz odciążanie mięśni szyjnych podczas snu. Zadanie to rewelacyjnie spełnia profilowana poduszka marki Materasso. Została wykonana z pianki Viscogreen, która produkowana jest na bazie oleju rycynowego. Materiał reaguje na ciepło i nacisk, optymalnie podpierając odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka nie wywiera nacisku zwrotnego na mięśnie, przez co nie zaburza krążenia krwi. Doskonale dostosowuje się do zmian pozycji. Piankę Viscogreen nasączono dodatkowo ekstraktem aloesowym o przyjemnym zapachu. Wyciąg likwiduje roztocza, które mogłyby gromadzić się we wnętrzu. Poduszka posiada delikatny pokrowiec nadający się do prania. Stosowanie poduszek anatomicznych gwarantuje zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Poduszka posiada dwuletnią gwarancję. Wymiary poduszki: 60x43x11 cm.

Pianka Viscogreen
Pianka Viscogreen: wysokoelastyczna, redukująca poziom twardości pod wpływem temperatury i nacisku ciała. ekologiczna pianka produkowana z wykorzystaniem oleju rycynowego. Materiał wykazuje sporą elastyczność, dzięki której reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Dodatkowo piana doskonale odpowiada na nacisk i temperaturę, dostosowując się do kształtu głowy.
WYMIARY: 60x43x11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Paris Viscogreen - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
11 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
MATERASSO