Poduszka AIRSENSE JANPOL
  • Poduszka AIRSENSE JANPOL
JANPOL

Poduszka AIRSENSE JANPOL

469,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjna poduszka Airsense z termoelastycznym wkładem o podwyższonej przepuszczalności powietrza.

Pokrowiec:
Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Airsense to nowość w kolekcji Janpol. Wkład poduszki stanowi innowacyjna pianka termoelastyczna o przepuszczalności powietrza większej nawet o 500% w porównaniu do innych materiałów. Poduszka doskonale dopasowuje się do krzywizny głowy i kręgów szyjnych, dzięki czemu sen w każdej pozycji jest niezwykle komfortowy i zdrowy. Wysoka higieniczność produktu jest efektem świetnej cyrkulacji powietrza we wnętrzu poduszki. Świetna przewiewność wpływa na świeżość i czystość, skutecznie ograniczając gromadzenie i rozwój niebezpiecznych mikroorganizmów. Wkład poduszki wykończony został pokrowcem Puroactive, który należy odświeżać w temperaturze 60 st.C. Producent objął poduszkę aż 2-letnią gwarancją, która potwierdza jakość materiału oraz wykonania produktu.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: innowacyjny materiał termoelastyczny, który pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do głowy i odcinka szyjnego, zapewniając stabilizację oraz odpowiednie podparcie. Materiał na tle innych pianek wyróżnia się zdecydowanie lepszą przepuszczalnością powietrza, która przekłada się na środowisko wolne od alergenów oraz innych niebezpiecznych mikroorganizmów.
WYMIARY: 72x42x13 CM
Twardość - średni
Airsense - budowa
Pokrowiec Sote
Pokrowiec Puroactive: miękki i elegancki pokrowiec o strukturze niepodrażniającej skóry. Dzianina doskonale współgra z wkładem, idealnie przylegając do niego. Materiał nie ulega rozciągnięciu nawet po częstym i wielokrotnym praniu w temperaturze do 60 st.C, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
JANPOL