Poduszka MEMORY SEMBELLA
  • Poduszka MEMORY SEMBELLA
SEMBELLA

Poduszka MEMORY SEMBELLA

198,00 zł

Profilowana poduszka z wypełnieniem termoelastycznym.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Memory jest produktem przeznaczonym do użytku jednostronnego. Dzięki swojej budowie idealnie dopasowuje się do przestrzeni pomiędzy głową, szyją a materacem. Zapewnia to komfortowy odpoczynek we właściwej pozycji po męczącym dniu. W wypełnieniu poduszki znajduje się pianka termoelastyczna Sensipur, która reaguje na nacisk i temperaturę, dzięki czemu doskonale przylega do ciała użytkownika dając poczucie wysokiej wygody. Poduszka znajduję się w pokrowcu Silverline Lyocell, który zawiera naturalne włókna celulozowe optymalizujące cyrkulację powietrza i uniemożliwiające powstanie wilgoci. Poszycie z metalizowaną srebrną nicią wykazuje działanie ograniczające rozwój bakterii, jest łatwo zdejmowane i przeznaczone do prania w temperaturze 60 stopni. Poduszka ma wymiar 50x35 cm, a jej wysokość wynosi 12 cm.

Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: termoelastyczna pianka, która idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, reagując na temperaturę i ciężar.
WYMIARY: 50x35 CM
Twardość - miękki
Poduszka Memory - budowa
Pokrowiec Silverline Lyocell
Pokrowiec Silverline Lyocell: wykonany z naturalnych włókien celulozowych, które doskonale przepuszczają powietrze uniemożliwiając powstanie wilgoci. Dodatkowo użyta została w nim metalizowana srebrna nić z właściwościami bakteriobójczymi. Pokrowiec jest łatwo ściągalny i nadaje się do prania w temperaturze 60 stopni.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
50x35 cm
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
miękki
Producent:
Sembella
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
50x35 cm
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
miękki
Producent:
Sembella
SEMBELLA