Poduszka MEMORY PLUS SEMBELLA
  • Poduszka MEMORY PLUS SEMBELLA
SEMBELLA

Poduszka MEMORY PLUS SEMBELLA

216,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Memory Plus zapewnia odpoczynek w odpowiedniej i zarazem wygodnej pozycji.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Memory Plus wypełniona jest termoelastyczną pianką Sensipur, która reaguje na nacisk oraz temperaturę. Sprawia to, że w momencie zetknięcia się z głową dopasowuje się do jej kształtów. Model zapewni doskonały odpoczynek we właściwej pozycji każdemu użytkownikowi. Zastosowanie jej po męczącym dniu będzie wielką przyjemnością. Odpowiednie profilowanie idealnie wypełni przestrzeń między użytkownikiem a materacem. Produkt umieszczony jest w pokrowcu Silverline Lyocell z metalizowaną srebrną nicią, która ma właściwości bakteriobójcze. Poszycie łatwo zdejmowane i przeznaczone do prania w temperaturze 60 stopni zostało wykonane z naturalnych włókien celulozowych, które przepuszczają powietrze i doskonale odprowadzają wilgoć. Poduszka ma wymiary 65x35 cm, a jej wysokość to 12 cm.

Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: idealnie dopasowuje się do każdego kształtu reagując na nacisk i ciepło ciała. Umożliwia idealne podparcie głowy i kręgów szyjnych.
WYMIARY: 65x35x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Memory Plus - budowa
Pokrowiec Silverline Lyocell
Pokrowiec Silverline Lyocell: łatwo zdejmowalny pokrowiec przeznaczony jest do prania w temperaturze 60 stopni. Materiał wykonano z naturalnych włókien celulozowych, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i pochłanianie nadmiaru wilgoci.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
65x35x12 cm
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
miękki
Producent:
Sembella
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
65x35x12 cm
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
miękki
Producent:
Sembella
SEMBELLA