Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Poduszka ANATOMIC CURVE TECHNOGEL piankowa

949,00 zł

Wysokiej jakości poduszka Anatomic Curve dostępna w trzech wysokościach dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka ANATOMIC CURVE TECHNOGEL piankowa Rozmiar: 66x42x9 3 949,00
Poduszka ANATOMIC CURVE TECHNOGEL piankowa Rozmiar: 66x42x11 5 949,00
Poduszka ANATOMIC CURVE TECHNOGEL piankowa Rozmiar: 66x42x13 1 949,00

Model Anatomic Curve to produkowana we Włoszech wysoko profilowa poduszka, której ergonomiczny kształt zostanie doceniony przez wszystkie osoby zmagające się z bólem szyi i pleców. Łukowate krawędzie dopasowują się do ramion, aby zapobiegać efektowi wypychania boków poduszki. Skutkuje to stabilnym podparciem górnej części kręgosłupa, a głowa może swobodnie odpocząć na wyprofilowanej powierzchni. Szczególne właściwości poduszki Anatomic Curve zostały osiągnięte dzięki najnowszym technologiom – zastosowany do produkcji Technogel® to opatentowany materiał, który zapewnia doskonały komfort termiczny. Ten bezwonny żel poliuretanowy wytworzono bez użycia olejów uplastyczniających, a przez to pozostaje on bezzapachowy i nietoksyczny. System kanalików we wkładzie modelu Anatomic Curve zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a Technogel® wywołuje odprężające uczucie chłodu. Poduszkę zabezpiecza pokrowiec wyposażony w zamek błyskawiczny. Gwarancja na wkład poduszki wynosi 3 lat, natomiast na pokrowiec 2 lata.

WYMIARY: 66x42x9; 66x42x11; 66x42x13 CM
Twardość - miękki
Poduszka Anatomic Curve Technogel - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
66x42x11 cm
Rozmiar:
66x42x9 cm
Rozmiar:
66x42x13 cm
Wkład:
Piankowy
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Producent:
Technogel
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kochaj albo rzuć w kąt - droga, specificzna poduszka którą uwielbiam

Kilka miesięcy temu kupiłem tą poduszkę w salonie po wypróbowaniu jej przez dłuższą chwilę. Od samego początku urzekła mnie takim delikatnym chłodem, idealną miękkością - podpiera głowę i kark w każdym punkcie i bardzo równomiernie, oraz tym jak pod wpływem ciepła układała się jeszcze lepiej, a jednocześnie nie nagrzewała się nieprzyjemnie. Tutaj zaznaczę że zawsze pasowały mi poduszki anatomiczne, a śpię 50:50 plecy i boki. Poduszka radzi sobie bardzo dobrze i jest w sam raz w obu pozycjach. Mam dość rozbudowane plecy i wziąłem wysokość 11cm, a mimo wszystko wolę spać na poduszce odwróconej do mnie wyższą stroną.<br /> Tą poduszkę trzeba wypróbować przed zakupem żeby ocenić czy będzie pasowała. Ci którym pasują takie kształty będą zachwyceni, reszta może nie wytrzymać nawet tygodnia!!<br /> Żel naprawdę czyni cuda. Zasypiam dużo dużo szybciej i łatwiej niż wcześniej (mimo że miałem dobrą poduszkę anatomiczną innej firmy). Po prostu głowa się ochładza i odpływa się błyskawicznie. Partnerka nie potrafi zrozumieć dlaczego na mojej poduszce zasypia jak tylko się położy na chwilę odpocząć. :) Dodatkowo latem nawet przy temperaturze wewnątrz 25-28C można spać komfortowo.<br /> Poduszka jest średnio miękka. Stopniowo się układa pod wpływem ciepła i podparcie jest naprawdę dobre. Zero bólu karku, czy głowy, podpiera równo i bez punktów ucisku.<br /> Jest też po prostu kosmiczne droga... 60-75% tej samej wygody można mieć kupując zwykłą, tańszą poduszkę z pianki termoelastycznej. Czy warto zapłacić kilka razy więcej? Jeśli patrzy się na cenę dłużej niż zastanawia czy będzie wygodna, to pewnie niekoniecznie, ale jeśli ceni się wygodę i chłód poduszki, to nawet Tempur jej nie przebije. Polecam sprawdzić, bo szkoda wyrzucić takie pieniądze jeśli mamy inne oczekiwania i wolimy na przykład ciepłą poduszkę, albo specificzne ułożenie puchu.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie