Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Paris Materasso
  • Poduszka Paris Materasso
MATERASSO

Poduszka PARIS MATERASSO

235,00 zł
Nowy produkt

Profilowana miękka poduszka Paris Materasso z pianki termoelastycznej; w pokrowcu do prania.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka PARIS MATERASSO Pokrowce: Lavender, Rozmiar: 60x43x10-11 9 235,00

Poduszka Paris jest świetną alternatywą dla poduszki London od Materasso. Uformowana pianka termoelastyczna nadaje poduszce ergonomiczny kształt i umożliwia lepsze dopasowanie do ułożenia głowy. Poduszka Paris Materasso w przeciwieństwie do poduszek termoelastycznych innych producentów charakteryzuje się bardzo przyjemną miękkością. Poduszka Materasso Paris jest dostępny w pokrowcu Lavender, który jest ściągany i nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni.

Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: jest stosowana w materacach i coraz częściej jako wkład poduszek. Model stanowi znakomite podparcie i znakomicie się dopasowuje. Poduszki wykonane z pianki termoelastycznej są cenione przez użytkowników za przyjemny komfort. Mogą różnić się od siebie kształtem, miękkością, grubością czy zastosowaniem, dlatego wśród nich każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
WYMIARY: 60x43x10-11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Paris - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Tkanina Velur
Kolor:
Biały
Wysokość:
10 cm
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MATERASSO