Poduszka Paris Materasso
  • Poduszka Paris Materasso
MATERASSO

Poduszka PARIS MATERASSO

235,00 zł
Nowy produkt

Profilowana miękka poduszka Paris Materasso z pianki termoelastycznej; w pokrowcu do prania.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Paris jest świetną alternatywą dla poduszki London od Materasso. Uformowana pianka termoelastyczna nadaje poduszce ergonomiczny kształt i umożliwia lepsze dopasowanie do ułożenia głowy. Poduszka Paris Materasso w przeciwieństwie do poduszek termoelastycznych innych producentów charakteryzuje się bardzo przyjemną miękkością. Poduszka Materasso Paris jest dostępny w pokrowcu Lavender, który jest ściągany i nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni.

Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: jest stosowana w materacach i coraz częściej jako wkład poduszek. Model stanowi znakomite podparcie i znakomicie się dopasowuje. Poduszki wykonane z pianki termoelastycznej są cenione przez użytkowników za przyjemny komfort. Mogą różnić się od siebie kształtem, miękkością, grubością czy zastosowaniem, dlatego wśród nich każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
WYMIARY: 60x43x10-11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Paris - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
10 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
10 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Wkład:
Pianka termoelastyczna
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
MATERASSO