Poduszka MADRID MATERASSO
  • Poduszka MADRID MATERASSO
MATERASSO

Poduszka MADRID MATERASSO

209,00 zł
Nowy produkt

Anatomiczna poduszka z pianką termoelastyczną LAZY-FOAM.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Poduszki profilowane nie bez powodu traktowane są jako lecznicze. Ich specjalny kształt dopasowuje się do krzywizn głowy i kręgów szyjnych oraz utrzymuje je stale we właściwej pozycji. Mięśnie nie naciągają się podczas snu i budzimy się wypoczęci. Poduszka Madrid składa się z pianki termoelastycznej LAZY-FOAM. Materiał reagując na nacisk i temperaturę staje się elastyczny i odwzorowuje bezbłędnie kształt kręgów szyjnych i głowy. Model oprócz standardowego profilowania posiada dodatkowo wycięcie w rejonie środkowym, by kark był właściwie podparty, niezależnie od pozycji w jakiej śpi użytkownik. Pianka tłumi nacisk w swoim wnętrzu i nie uciska ciała. Krążenie krwi nie zostaje zaburzone i możemy spać spokojnie. Poduszka jest profilowana poprzecznie, co zapewnia jej wysoką przewiewność. Jest ubrana w rozpinany pokrowiec ALOE VERA. Tkaninę wzbogacono o ekstrakt aloesowy, który nawilża i regeneruje skórę oraz działa przeciwbakteryjnie. Pokrowiec jest obustronne pikowany antyalergiczną owatą. Nie traci właściwości w wyniku prania w temp. 60 st.C. Poduszka posiada 2 lata gwarancji. Rozmiary: 52x30x11 cm.

Pianka Viscogreen
Pianka Termoelastyczna: perfekcyjnie dopasowuje się do ciała pod wpływem jego ciepła oraz nacisku.
WYMIARY: 52x30x11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Madrid - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11 cm
Kolor:
Biały
Skład:
tkanina Aloe Vera
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka Lazy-Foam
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
11 cm
Kolor:
Biały
Skład:
tkanina Aloe Vera
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka Lazy-Foam
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
MATERASSO