• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
JANPOL

Poduszka SMART LATEX JANPOL - OUTLET

269,00 zł 199,06 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,20 zł

Ergonomiczna poduszka Smart Latex z kolekcji Janpol.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Rdzeń poduszki Smart Latex marki Janpol został wykonany z lateksu o właściwościach termoelastycznych. Ten rodzaj lateksu łączy sprężystość z elastycznością, co sprawia, że poduszka Smart Latex Janpol idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, co przewyższa tradycyjne poduszki lateksowe. Co więcej, reaguje ona szybciej niż modele z wkładem wykonanym z pianek termoelastycznych. To wszystko razem czyni poduszkę Janpol Smart Latex jedną z najbardziej komfortowych propozycji, jakie możemy znaleźć w wyposażeniu sypialni.
UWAGA! Poduszka w idealnym stanie, w oryginalnym uszkodzonym opakowaniu, zabezpieczonym stretchem na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 26%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42 cm
Poduszka Smart Latex Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL