• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac DEMETER JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

3 299,00 zł 2 144,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 144,35 zł

Materac lateksowy Demeter z kolekcji Janpol w pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Demeter to model charakteryzujący się średnim stopniem twardości. Został on wykonany w całości z wysokiej jakości pianki lateksowej. Dzięki specjalnym właściwościom tej pianki, materac wyposażono w zróżnicowane strefy twardości, co pozwala na doskonałe dopasowanie do kształtu ciała użytkownika, redukując jednocześnie nacisk punktowy. Pianka lateksowa jest znana z wysokiego poziomu higieniczności, dlatego materac Demeter docenioną osoby cierpiące na alergie. W zestawie z materacem znajduje się pokrowiec Tencel, który można prać, zapewniając łatwe utrzymanie czystości i higieny. 
UWAGA! Materac w stanie dobrym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczą folię. Widoczna dziura oraz przebarwienie pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Demeter Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL