• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac TOP LATEX MATERASSO 70x200 nawierzchniowy – OUTLET

822,00 zł 616,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 657,60 zł

Nawierzchniowy materac Top Latex w całości wykonany z lateksu. Materac dostępny w rozmiarze: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Top Latex to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowej warstwy komfortu do głównego materaca lub nakładki na stary, zużyty model. Całą konstrukcję materaca oparto na solidnym lateksie, co zapewnia nie tylko higienę, ale także ochronę przed alergenami, kurzem i bakteriami. Lateks jest również wyjątkowo odporny na deformacje, dlatego gwarantuje zachowanie odpowiednich właściwości materaca przez wiele lat użytkowania.
UWAGA! Materac nowy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Top Latex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO