• Obniżka
Outlet
JANPOL

Materac WENUS JANPOL 180x200 kieszeniowy – OUTLET

1 389,00 zł 972,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 972,30 zł

Materac Wenus z kolekcji Janpol, wykonany z połączenia sprężyn kieszeniowych oraz popularnej pianki poliuretanowej. Materac w rozmiarze 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Trzon materaca Wenus wykonano z elastycznych i bardzo praktycznych sprężyn, które umieszczono w oddzielnych woreczkach tak, aby każda z nich mogła indywidualnie dopasowywać się do kształtu ciała użytkownika. Ponadto te metalowe spirale umożliwiają swobodny przepływ powietrza przez produkt, a to z kolei zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się alergenów wewnątrz konstrukcji. Po obu stronach środkowego poziomu umieszczono ulepszoną piankę poliuretanową, która jest znacznie trwalsza od innych materiałów tego typu, a jej struktura pozostanie niezmienna przez wiele lat. Materac znajduje się w pokrowcu Smart, przeznaczonym do spania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczą folię. Założono nowy pokrowiec. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL