• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 855,00 zł 1 427,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 427,50 zł

Materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel marki Pan Materac to produkt, który zapewnia doskonałe wsparcie dla ciała podczas snu. Jego konstrukcję oparto na sprężynach kieszeniowych, które zapewniają odpowiednią wentylację i elastyczność. Górną warstwę materaca wykonano z lateksu, który jest sprężysty i zapobiega rozwojowi roztoczy, bakterii oraz grzybów. Pianka Eliocell, dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze, gwarantuje stały przepływ powietrza wewnątrz materaca. Model jest dwustronny, co pozwala użytkownikowi łatwo dostosować twardość do swoich indywidualnych potrzeb.
UWAGA! Materac nowy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrig Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (236.82k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC