• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ 140x200 nawierzchniowy – OUTLET

449,00 zł 359,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,20 zł

Nawierzchniowy materac marki Janpol, wypełniony w całości pianką poliuretanową. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materace nawierzchniowe są stosowane w celu wyrównania powierzchni spania, dostosowania twardości do aktualnych potrzeb użytkownika oraz jako dodatkowa nakładka na niewygodną kanapę. Materac posłaniowy Janpol, z wkładem z pianki poliuretanowej, doskonale wyrównuje powierzchnię oraz wspomaga pracę materaca głównego. Produkt jest wyposażony w specjalny pokrowiec Smart, którego pikowanie wspomaga efekty działania poszczególnych stref materaca. Dodatkowo warstwa antypoślizgowa o nazwie Antyslip zapewnia ochronę przed przypadkowym przesuwaniem się materaca. Pokrowiec ten jest wyposażono w zamek rozdzielczy. Górną część, czyli pokrowiec Smart, najlepiej prać w pralce automatycznej, w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsiusza. Natomiast dolną część, czyli warstwę Antyslip, zaleca się czyścić miejscowo, ponieważ nie nadaje się do prania.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, nieoryginalnie spakowany w nieoryginalnej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL