• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 80x200 piankowy – OUTLET

2 869,00 zł 1 147,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 434,50 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempo z serii Pan Materac to solidny model z wkładem piankowym, który zapewnia wysoki komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu. Dzięki siedmiu strefom twardości zapewnia stabilne podparcie dla ciała użytkownika na całej jego długości. Warstwa z pianki Visco, reagując na temperaturę i nacisk, doskonale dostosowuje się do krzywizn kręgosłupa, zapewniając delikatne otulenie podczas odpoczynku. Materac ten jest szczególnie polecany dla alergików, ponieważ jego konstrukcja oraz użyte materiały zapewniają środowisko wolne od kurzu i roztoczy.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 60%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (193.81k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC