• Wyprzedaż!
Outlet
CUREM

Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 889,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 889,50 zł

Innowacyjny materac .Reg marki Curem. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac .Reg z kolekcji Curem to produkt wysokiej jakości, oferujący najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Jest to model o zwiększonej twardości, posiadający kilka różnych stref, co zapewnia idealne wsparcie sylwetki użytkownika. Wkład materaca składa się z hybrydowej pianki Fusion, która ma doskonałe właściwości wentylacyjne. Dzięki zastosowaniu technologii Supportive Air Technology, materac zapewnia uczucie delikatnego otulenia podczas snu.
UWAGA! Materac nowy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Reg Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM