• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

5 169,00 zł 3 101,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 101,40 zł

Materac piankowy Rumba w zdejmowanym pokrowcu Medicott Velur. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba wykonano z innowacyjnej pianki wysokoelastycznej o nazwie Velvet Touch. Ta wyjątkowo sprężysta pianka charakteryzuje się miękkością i oferuje optymalny poziom twardości. Dzięki specjalnemu profilowaniu i nacięciom, zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz podzielona jest na siedem stref o zróżnicowanej twardości. Ma to na celu zapewnienie stabilniejszego wsparcia w obszarach o największym nacisku na materac. Dodatkowo miękka pianka Visco uzupełnia całą konstrukcję. Materac Hilding Rumba gwarantuje doskonałe podparcie, dopasowując się indywidualnie do każdego użytkownika, niezależnie od pozycji snu (kręgosłup pozostaje w linii prostej). Pianka termoelastyczna nie tylko zapobiega ograniczeniu przepływu krwi w organizmie, ale także redukuje napięcie mięśni, ułatwiając ich regenerację. W zestawie znajduje się pokrowiec Medicott Velur, który można prać w temperaturze do 30°C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w folii zastępczej. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny