• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

4 106,00 zł 2 668,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 668,90 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco to doskonały produkt o wysokim standardzie, który wykorzystuje specjalne wkłady oparte na sprężynach kieszeniowych, zapewniając precyzyjne podparcie dla każdej części ciała. Jego konstrukcja oparta jest na siedmiu strefach, które zapewniają optymalne wsparcie dla różnych obszarów ciała. Jedna strona materaca wykonana jest z pianki Eliocell, która nie tylko dba o higienę snu, eliminując kurz, roztocza i drobnoustroje, ale także zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Dla osób preferujących miękką powierzchnię zaleca się korzystanie ze strony pokrytej pianką termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, oferując uczucie miękkiego otulenia i komfortu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 315. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC